Všechno něco stojí

Vždy je dobré si uvědomit, že všechno něco stojí. Pokud byste tedy rádi něco uspořili, vyplatí se zaměřit na věci, díky kterým se sníží Vaše náklady z dlouhodobého hlediska, a nebude se jednat pouze o jednorázovou záležitost. Popřemýšleli jste tedy někdy nad tím, co vlastně má vliv na spotřebu elektrické energie ve Vaší domácnosti? Je jasné, že takový vliv má každý spotřebič, a to i ten nejmenší.

Proto nikdy není od věci pouvažovat nad tím, zda světelné zdroje ve Vašem bydlení jsou tou správnou volbou, nebo zda by nebylo lepší zvolit něco jiného.

Vybírat si můžete z mnoha

V dnešní době jsou již klasické žárovky dávno překonané, vyberte si tedy takové, které Vám budou moct nabídnout mnohem lepší vlastnosti. Například žárovky disponující LED technologií by mohly být tím správným řešením. Jejich spotřeba elektrické energie je opravdu minimální, životnost je dlouholetá a vždy se na ně budete moct spolehnout. Díky tomu by mohly být tyto žárovky vhodnou možností pro každého člověka.

Využijte toho, co je Vám nabízeno
Pokud tedy vsadíte na LED žárovky, můžete si být jistí tím, že ušetříte nemalé částky. Spotřeba těchto žárovek oproti klasickým je mnohonásobně nižší. Navíc pořizovací cena také není nijak vysoká, tím si buďte jistí. Díky tomu se vyplatí takové žárovky kdykoliv pro svoje bydlení pořídit.

Nabídka je skutečně široká
Další velkou výhodou je to, že si můžete vybírat z opravdu širokého sortimentu. Nabídka žárovek je tu i pro Vás, proto této skutečnosti kdykoliv využijete. Zaručeně naleznete takové světelné zdroje, které budou vyhovovat Vašim požadavkům a budou vhodné pro Vaše bydlení.

Řasenka All In One vám vykouzlí božské řasy

Která žena by nechtěla mít dlouhé řasy jako mrkací panna! Jenže – pokud jste alergická na líčení a obzvláště na řasenku, pak máte za to, že se této okrasy už musíte navždy vzdát. Ale ne s řasenkou pro citlivé oči řasenka pro citlivé oči Pulo! Tato mascara má unikátní přírodní složení, a proto ji mohou používat i dámy, které mají citlivé oči. Je skutečně úžasná. Její vysokou kvalitu dokazuje získání uznávaného ocenění Natural Beauty Awards. Tato mezinárodní soutěž hodnotí produkty za pomoci odborných porotců, kteří je testují a vybírají z hlediska účinnosti, etických, organických a přírodních údajů.

řasy falešné

Z hodnocení produktů přírodní krásy jsou zcela vyloučeny kosmetické výrobky, které obsahují:

  • Hliník.
  • Umělá vůně.
  • Diethanolain (DEA).
  • Formaldehyd.
  • Parabeny (butyl-, ethyl- nebo methylparaben).
  • Ropa nebo vazelína, minerální oleje, ropné produkty.
  • Silikony a deriváty.

Z výše uvedeného přehledu můžete tak zjistit, že naše řasenka díky ocenění Natural Beauty Awards neobsahuje žádné chemické látky a její složení je čistě

p ř í r o d n í.

líčení řasy

Naprosto přirozené prodlouží a zároveň zahustí vaše brvy, kterým dá okamžitě báječný objem! Bude vám naprosto dokonale držet tvar po celý den, žádné rozmazávání, nežádoucí šmouhy, odlupování částeček, drolení a znečišťování vašeho očního okolí. Nic takového. Ráno nanesete, večer odlíčíte. Nic víc, nic méně.

Má jedinečné veganské složení. Zároveň vyživuje a posiluje vaše řasy a to vše bez petrochemie!

Vykouzlí vám božské řasy, které olemují vaše oči, jež dostanou úplně nový a jiný výraz. Váš smyslný pohled nenechá chladným žádného muže a on nemusí vědět, že za to „může“ vaše nová božská řasenka.

Uvádíme pro úplnost několik údajů z jejího složení: Vosk z rýžových otrub, samozřejmě čistá voda, olivový olej, karnaubský vosk, přírodní glycerin, derivát přírodní látky vyrovnávající PH, konzervant, který nahrazuje škodlivé parabeny.

Vyklízení bytů a nebytových prostor s tažným zařízením a přívěsným vozíkem

Tažné zařízení na auto Hyundai https://www.amsa.cz/Hyundai využívá velké procento majitelů osobních vozidel v širokém časovém rozpětí stáří vozů. Je to praktický pomocník v situacích očekávaných i těch neplánovaných, jako jsou náhlé změny pobytu a stěhování, vyklízení bytů a jejich rekonstrukce, odvoz stavebnin a velké nákupy spotřebního zboží. Tažné zařízení slouží i jako nástavba pro nosič jízdních kol, který je ve své kategorii stále populárnější.

vůz Hyundai

Vyklízení bytů – máte-li kouli za autem, stačí pronajmout přívěsný vozík a můžete se pustit do vyklízení bytu i svépomocí. Ušetříte tím značnou část nákladů, i když samozřejmě budete muset vynaložit fyzické úsilí. Ušetřené finance vás ale jistě zahřejí a spolu s nimi i vědomí, že si zacvičíte a podniknete něco pro své zdraví. Fyzický pohyb nikomu neuškodí, pokud samozřejmě nejste zrovna ve své kůži a raději relaxujete na lůžku a čerpáte odtud energii.

karavan za autem

Při vyklízení nezapomínejte na bezpečnostní pravidla, zejména ochranné pomůcky, jako jsou rukavice, respirátory, vysokou pevnou obuv, případně obličejový štít nebo brýle. V bytech a ve sklepích mohou být uloženy i nebezpečné chemikálie, staré zářivky, koberce a čalounění napadené bakteriemi, pokryté hnilobou a plísní.

Parkovací místo – ve větších městech bude možná nutné požádat o výjimku a vyžádat si parkovací prostor na městském magistrátu. Při vyklízení bytů a stěhování jde o delší prostor, než bývá obvyklé pro osobní vozidla, vyplatí se jej v noci nebo brzy ráno před stěhováním či vyklízením ohradit i fyzicky nějakou zábranou a označit popisem (i kvůli městské policii).

Dodržujte pravidla povolené nosnosti – nesnažte se za každou cenu naložit vozík tak, aby praskal ve švech a ušetřili jste tím nějaký čas a palivo, pamatujte na nosnost kulového čepu a samotného přívěsu. Dodržujte také pravidla jízdy s nebrzděným přívěsem, který ovlivňuje jízdní vlastnosti a vyžaduje rozumný postoj při samotné jízdě.

Jak správně vybrat baterii do koupelny či kuchyně? Pokud zvolíte správně, můžete ušetřit spoustu vody!

Vhodně zvolená vodovodní baterie dokáže výrazně šetřit naši peněženku, pomůže totiž šetřit vodu, které běžná domácnost spotřebuje skutečně hodně.

Jak správně vybrat baterii do koupelny či kuchyně? Pokud zvolíte správně, můžete ušetřit spoustu vody!

Výběr vodovodní baterie bychom neměli brát na lehkou váhu, i když si většinou myslíme, že jde o úplnou banalitu, opak je pravdou. Dnešní nabídka je široká a v případě, že si dáme na výběru záležet, poznáme to určitě na ročním zúčtování za vodu. Dobrá baterie totiž dokáže šetřit vodu a to až o několik litrů za minutu. Na co se tedy při výběru zaměřit? A jak můžete šetřit vodu i se starou baterií?

water-tap-black-and-white-macro-615326

Na vodě se dá výrazně ušetřit

Pokud přemýšlíte, jak byste mohli ulevit rodinnému rozpočtu, začněte u vody. Vody totiž běžná domácnost spotřebuje opravdu hodně a na těchto nákladech se dá dobře ušetřit, pokud si vybereme správnou vodovodní baterii. V případě, že se nechystáte měnit celou baterii, na tu svou starou si určitě pořiďte alespoň takzvaný perlátor, který dobře sedí na většinu baterií a také pomáhá s úsporou vody. Mluvíme přitom o několika litrech za minutu, což není určitě zanedbatelné množství. Pokud právě přemýšlíte o výměně baterie, určitě zkuste tu termostatickou. Jde o moderní baterii, na které se dá navolit teplota vody, baterie má navíc pojistku, když si tak bude vodu pouštět vodu malé dítě, nikdy se neopaří. Termostatické baterie jsou navíc na úsporu vody ty nejlepší.

pexels-photo-2583028

Do kuchyně i do koupelny, jaký zvolit materiál?

Ať už vybíráte baterii do koupelny nebo do kuchyně, určitě se zaměřte i na materiál a cenu. U levnějších baterií musíte vždy počítat s kratší životností. Nejrozšířenější jsou baterie pochromované nebo nerezové, cena je u nich přijatelná. Dražší jsou pak baterie mosazné. Ty mají však velmi dlouhou životnost. Kromě materiálu pak záleží i na kartuši. Kartuše do baterie Jbsanitary je velmi podstatnou součástkou. Kartuše je uvnitř baterie a mísí se v ní teplá voda se studenou. Vlivem častého používání baterie se i ona opotřebovává. U levnějších baterií najdete vždy plastovou kartuši, která se vždy musí po čase vyměnit. Keramické kartuše jsou mnohem odolnější a vydrží podstatně delší dobu.

Jak je vidno, na tom, jakou doma máme vodovodní baterii, skutečně záleží.

Nejprodávanější

Pokud je něco, co bychom mohli považovat za velkou výhodu, pak je to to, že na mnohých internetových eshopech se dá zjistit, které produkty jsou nejprodávanější.

Je více než pravděpodobné, že i vám by se něco z nejprodávanějších produktů mohlo líbit nebo také hodit. Jeden skutečně nikdy neví.

Využijte i vy toho, že se můžete podívat na produkty, které mají skutečně velký úspěch.

I vy si můžete pořídit to, co lidé považují za nejlepší.

To, že bude daný produkt považován za nejlepší, ještě nemusí znamenat, že bude mít i nejvyšší cenu.

Každý člověk hodnotí daný produkt jinak. Někomu jde o estetiku, někomu zase o funkčnost. Je to skutečně různé.

Nejprodávanější produkty mají ale rozhodně něco do sebe.

nákup za peníze

Je jen na vás, zda se i vy rozhodnete pro koupi takového produktu, nebo se podíváte po něčem jiném.

Nejlepší je na internetových eshopech to, že se člověk může na všechny produkty podívat z pohodlí domova a u toho si ještě vychutnat výtečný čaj či kávu. Právě internetové stránky toho mohou nabídnout dokonce mnohem více, než kamenné obchody.

Je navíc více než jasné, že u nákupu přes internet strávíte mnohem méně času, než kdybyste chodili po kamenných obchodech. Je ale pravdou, že každému z nás vyhovuje něco zcela jiného.

V kamenných obchodech se navíc člověk ani nedozví, které produkty jsou těmi nejprodávanějšími. Na internetu však ano.

Vše je to jen o tom, co je právě vám milejší.

platební karty

Pokud by vás zajímaly nejprodávanější produkty na stránkách, ze kterých pravidelně nakupujete, pak to můžete velice snadno zjistit. Stačí jen na danou stránku zavítat a podívat se na levou stranu, kde jistě něco takového najdete.

Vše je to o každém z nás. O tom, jak moc nás takové produkty zajímají. Je tedy zcela na vás, jak moc velký zájem o něco takového máte.

Mnozí lidé si mohou v dnešní době dovolit celou řadu věcí. Možná, že i vy k nim patříte. Je ale důležité mít na paměti, abyste nevyhazovali peníze za věci, které nikdy nevyužijete.

Neonové šaty

Sháníte šaty, ve kterých budete vidět a ve kterých rozhodně zazáříte? Pokud je vaše odpověď ano, pak vám doporučujeme vsadit si na neonové šaty. Možná, že právě ty splní vaše požadavky.

Neonových barev existuje v dnešní době celá spousta, takže je rozhodně z čeho vybírat. Existují barvy, jako je žlutá, růžová, oranžová, zelená ale i další. Rozhodně jich není málo.

Vyberte si i vy neonové šaty, které se vám budou líbit a které budou splňovat vaše očekávání.

neonové tkaniny

Zvolit si můžete šaty dlouhé, ale i krátké. Je to zcela na vás.

Vyberte si střih, který vám nejvíce sedí a ve kterém se budete cítit dobře.

Jestli je ale něco, s čím je potřeba počítat, pak je to to, že bude potřeba hledat. Jak se říká, kdo hledá, ten najde. Může se stát, že bude nějakou dobu trvat, než najdete šaty, o kterých si budete myslet, že jsou pro vás ideální. Pokud ale vytrváte, jistě najdete to, co bude podle vašich představ.

Určitě takové hledání nevzdávejte. Jistě se vám podaří najít obchod nebo eshop, ve kterém najdete to, po čem jste vždy toužili.

V šatech neonové barvy vás jistě nikdo nepřehlédne. Pokud vám tedy o něco takového jde, pak byste si měli na něco takového vsadit.

Pořízením neuděláte chybu.

Podívejte se například ještě dnes na internetové stránky, které se prodejem něčeho takového zabývají. Možná, že vám nějaké ty šaty padnou do oka a rozhodnete se si je zakoupit.

Možná, že se na konec rozhodnete pro šaty obyčejné. Vše je možné.

neonové barvy

Pokud je něco, co bychom vám určitě doporučili, pak je to to, abyste v případě nákupu formou online, věnovali pozornost tabulce velikostí a to z toho důvodu, abyste nezakoupili něco, co vám nebude sedět. Vyhněte se i vy případným reklamacím.

Mít šaty, ve kterých zazáříte, není na škodu. Jeden nikdy neví, kdy se budou více než hodit.

Právě šaty jsou něco, co může celou řadu věcí ovlivnit. Dejte jim i vy šanci.

Tapety, které splní vaše přání

Pokud uvažujete o novém designu vašeho interiéru, tak to většinou začíná u stěn. A možná se rozhodujete – vymalovat nebo použít tapety? Víte o tom, že vytapetovat si svůj byt nebo zrenovovat některé věci tapetou, tak to dnes dokážete velmi jednoduše i vy – tekutou tapetou.

Po určitém čase v každé domácnosti se vyskytne něco, co potřebuje nějakou opravu, úpravu, prostě změnu. Možná, že patříte k těm, kteří nejsou zruční kutilové, nebo si na určité práce netroufnete. Ale co se týká tapetování TEKUTÝMI tapetami COLORTAP, tak to zvládnou mnozí z vás naprosto sami.

Pokud jste o této novince neslyšeli, i když je na našem trhu už několik let, rádi vám ji představíme.

Naše firma Intertap Zlín s.r.o. vám chce nabídnout tekuté tapety https://colortap.cz/ COLORTAP – t textilní omítku, které se převážně říká tekuté tapety.

nápad

S nimi dokážete i vy sami vykouzlit jedinečný nový vzhled stěn ve vašem obydlí. Dokážete si z nich splnit vaši představu o zajímavém bydlení. A nemusí se to týkat jenom stěn, ale to, že naše tekuté tapety COLORTAP se dají použít na jakýkoliv pevný podklad, (i sklo), který může mít nějaké nedostatky, například praskliny nebo rýhy na stěnách. Dokážete si s nimi například zrenovovat i starší nábytek nebo dveře.

Kromě toho, že tekuté tapety nabízíme v široké barevné škále, nabízíme vám je ve velmi výhodné ceně. Mají mnoho dalších výhod oproti klasickým a samolepícím tapetám.

  • Jsou vhodné pro alergiky a astmatiky, protože jejich složení je z čistě ekologických materiálů (vlákna bavlny, hedvábí, celulózy)
  • Dokonale vylepší zvukovou a tepelnou izolacii a přitom jsou prodyšné – perfektně regulují vlhkost vzduchu
  • Vůbec nepraskají, jejich oprava je velmi jednoduchá. Mají dlouhodobou životnost – až 20 let.

vzorník zdarma

Na našich stránkách si o tekutých tapetách si můžete přečíst mnoho užitečných informací, zhlédnout video s velmi jednoduchým návodem nanášení COLORTAPU a navíc při vašem zájmu vám můžeme zaslat vzorník zdarma.

Znáte všechny výhody nábytku zhotoveného na míru? Oceníte jeho praktičnost i design!

Už jste přemýšleli o tom, že byste so pořídili nábytek vyrobený na míru? Dnes to není nic zvláštního, navíc v něm najdete spoustu výhod, které jistě oceníte.

Znáte všechny výhody nábytku zhotoveného na míru? Oceníte jeho praktičnost i design!

Při výběru nábytku si většinou dáváme záležet, chceme totiž, aby nám nový nábytek vydržel, co nejdéle a také, aby nám dokonale pasovat do vzhledu interiéru. S nábytkem, který je běžně dostupný v obchodech a je tedy sériově vyráběný, ale může být problém. Tento nábytek není většinou dostatečně kvalitní a navíc může být problém nejen s designem ale i tím, že nám úplně nesedí velikostně. Všechny tyto problémy můžete vyřešit, když si pořídíte nábytek na míru.

pexels-photo-6487953

Každý kousek je jedinečný

Nábytek na míru má hned několik ocenitelných vlastností, velkou předností, která je vyzdvihována asi nejvíce, je rozhodně úspora místa a to skutečně velká. Skříně na míru vám ušetří místo a navíc si můžete jejich vnitřní prostor navrhnout podle sebe, podle toho, co potřebujete a preferujete, mnohem lépe se vám pak bude takový nábytek používat a stane se tak velmi praktickým kouskem v domácnosti. Skříně se mohou hodit do ložnice, do obýváku ale i například do kuchyně. Kromě úspory místa pak zcela jistě každý ocení i to, že každý kousek nábytku zhotoveného na míru je originální a jedinečný.

Získáte pak i originální design, který si rovněž můžete navrhnout podle sebe, tak aby vám nábytek dokonale ladit i interiérem domova. Můžete si vymyslet své vlastní ozdobné prvky, které si barevně přizpůsobíte, samozřejmostí jsou i praktická zrcadla na skříních nebo úchytky a podobně. Zkrátka máte mnoho možností, jak si nábytek namyslet tak, abyste byli maximálně spokojení.

pexels-photo-245208

Kvalita odvedené práce

Významnou výhodou je rozhodně i to, že vyráběný nábytek na míru je vždy perfektně provedený a velmi kvalitní. Takový nábytek vám pak vydrží skutečně dlouhé roky a pořád bude vypadat jako nový. Nábytek na míru bývá totiž zpravidla vyráběn jen z kvalitních materiálů.

Dříve platilo, že nábytek na míru si může dovolit jen málokdo, to však dnes už neplatí. Dopřejte si ho i vy!

Šetřete za elektřinu

Elektřina z elektrárny není rozhodně zadarmo, takže stojí za to ušetřit nějaké finance. Dokonce si můžete zařídit fotovoltaiku, jenž ji bude vyrábět.

Šetřete za elektřinu

Každá koruna k dobru

Z naší výplaty musíme platit řadu částek, abychom mohli plnohodnotně žít, kdy jednou z nich je cena za elektřinu. Díky ní na totiž doma funguje nespočet věcí, kdy se bez ní ani většina z nás neobejde. Výroba a distribuce něco stojí, a proto stojí za to snažit se ušetřit, protože tyto peníze můžeme skutečně použít na něco jiného, kdy se rozhodně neztratí.

sloup vysokého napětí

Jistě jste už někdy slyšeli o tipech, jak snížit spotřebu, přičemž neměli bychom je brát na lehkou váhu. Důležité je mít úsporné spotřebiče, kdy taková lednice nám bere proud neustále. Také záleží, od koho máme tuto energii, protože konkurence nám může zajistit výhodnější cenu. Co se týče používání spotřebičů, tak tam jde hlavně o efektivitu, protože je zbytečné, když třeba pereme dvě trička, nebo necháme počítač zapnutý jen tak hodinu. Řada poskytovatelů má možnost dvou ven tarifu, čemuž se většinou říká noční režim. Výhodné je v tomto čase zapínat náročné spotřebiče.

Vlastní výroba

Za elektřinu nemusíme platit, když si ji budeme sami vyrábět, což jde realizovat díky fotovoltaice, jenž přeměňuje sluneční energii na elektrickou. Takto můžeme ekologickým způsobem vyrobit pro svou nemovitost dostatek elektřiny. Návratnost záleží na podmínkách, ovšem průměrně se u dobře vymyšleného projektu pohybuje okolo sedmi let.

solární energie

Fotovoltaické panely 300wp dosahují dobrého výkonu i životnosti, takže je s radostí můžete použít i pro svou nemovitost. Samotné by nám byli k ničemu, a proto tato společnost nabízí kompletní příslušenství a produkty k zapojení celé sítě. Vše je tu za výhodnou cenu, abychom projekt zařídili co nejvýhodněji a potom se už jen mohli těšit z toho, jak nám fotovoltaické panely vyrábí elektřinu a my nemusíme platit tu drahou z elektrárny. Kdybyste měli zájem o tento systém, tak kontaktujte profesionály, aby Vám vše spočítali. Takto se dozvíte návratnost a jestli se počáteční investice vyplatí.

Trénink s názvem Tabata

Můžu zhubnout bez toho, abych strávila hodiny v posilovně? Ano můžete, nebo dokonce to musíte zkusit. Pokud máte náročnou práci a vracíte se pozdě večer domů a nemáte čas na hodinové skupinové lekce cvičení, právě pro vás je vhodná tabata, cvičení, které zabere jen pár minut denně a je opravdu účinné. Ale pozor! Není vhodné pro ty, kteří nikdy necvičili, neumí naslouchat svému tělu a pro ty, kteří mají problém s kardiovaskulárním systémem.
To dokážeš!
Poprvé s tímto typem cvičení na spalování tuků přišel japonský vědec Dr. Izumi Tabata, který přemýšlel, jak vylepšit výsledky národního týmu rychlobruslařů. Jedná se o silový intervalový trénink založený na principu krátkého a častého střídání cviků s co nejmenší přestávkou. Po 20 vteřinách cvičení s vysokou intenzitou následuje 10 vteřin odpočinku a jde se na jiný cvik, takto se jede 8 kol po celé 4 minuty a na konci z vás bude stříkat pot a budete se cítit krásně unavená a uvolněná. Kdo na konci tohoto intervalového tréninku stále ještě popadá dech, dělá něco špatně. Velkým pomocníkem je mobilní aplikace, která vám mění hudbu dle dosaženého času a hlásí vám přestávky na vydýchání, na Youtube nebo Spotify jsou pod názvem Tabata Songs. Ke cvičení vám stačí sportovní oblečení a podložka, pokud chcete cvičit silově, jsou ideálními pomocníky činky, švihadlo a kettlebell. Ženy nejraději cvičí problémové partie jako zadek a břicho. Po zařazení tréninku 3x týdně do vašeho cvičebního plánu se vám zvýší výdrž a zlepší kondice.
cvičení ve dvou
Tabata je doporučována těm, kdo zápasí s časem, a přesto chtějí pro své tělo udělat to nejlepší. Kombinace cvičení a vhodně zvoleného jídelníčku udělá s vaším tělem divy, tak pojďte do toho a nebojte se zatočit s vašimi kily. Odměnou bude zpevněná postava do plavek a vyšší sebevědomí, kterým okouzlíte vaše okolí. Rada na konec, vykašlete se na hlavu a cvičte srdcem!