Řasenka All In One vám vykouzlí božské řasy

Která žena by nechtěla mít dlouhé řasy jako mrkací panna! Jenže – pokud jste alergická na líčení a obzvláště na řasenku, pak máte za to, že se této okrasy už musíte navždy vzdát. Ale ne s řasenkou pro citlivé oči řasenka pro citlivé oči Pulo! Tato mascara má unikátní přírodní složení, a proto ji mohou používat i dámy, které mají citlivé oči. Je skutečně úžasná. Její vysokou kvalitu dokazuje získání uznávaného ocenění Natural Beauty Awards. Tato mezinárodní soutěž hodnotí produkty za pomoci odborných porotců, kteří je testují a vybírají z hlediska účinnosti, etických, organických a přírodních údajů.

řasy falešné

Z hodnocení produktů přírodní krásy jsou zcela vyloučeny kosmetické výrobky, které obsahují:

  • Hliník.
  • Umělá vůně.
  • Diethanolain (DEA).
  • Formaldehyd.
  • Parabeny (butyl-, ethyl- nebo methylparaben).
  • Ropa nebo vazelína, minerální oleje, ropné produkty.
  • Silikony a deriváty.

Z výše uvedeného přehledu můžete tak zjistit, že naše řasenka díky ocenění Natural Beauty Awards neobsahuje žádné chemické látky a její složení je čistě

p ř í r o d n í.

líčení řasy

Naprosto přirozené prodlouží a zároveň zahustí vaše brvy, kterým dá okamžitě báječný objem! Bude vám naprosto dokonale držet tvar po celý den, žádné rozmazávání, nežádoucí šmouhy, odlupování částeček, drolení a znečišťování vašeho očního okolí. Nic takového. Ráno nanesete, večer odlíčíte. Nic víc, nic méně.

Má jedinečné veganské složení. Zároveň vyživuje a posiluje vaše řasy a to vše bez petrochemie!

Vykouzlí vám božské řasy, které olemují vaše oči, jež dostanou úplně nový a jiný výraz. Váš smyslný pohled nenechá chladným žádného muže a on nemusí vědět, že za to „může“ vaše nová božská řasenka.

Uvádíme pro úplnost několik údajů z jejího složení: Vosk z rýžových otrub, samozřejmě čistá voda, olivový olej, karnaubský vosk, přírodní glycerin, derivát přírodní látky vyrovnávající PH, konzervant, který nahrazuje škodlivé parabeny.