Konec plachtových trik a logem: oblečte své zaměstnance jinak

Chystáte pro své zaměstnance teambuilding či výjezdní zasedání a rádi byste partu sjednotili ideálně do barev vaší společnosti? Nechte si natisknout firemní logo či slogan na oblečení!

Čemu se ale doporučujeme vyhnout? Pořízení univerzálního XXl trička všem bez ohledu na jejich reálnou velikost – na akcích určitě pořídíte spousty fotografií a byla by škoda zkazit dojem nevkusně navlečenými triky přes běžné oblečení, jen aby byli všichni jednotní. Pořízením triček ve všech dostupných velikostech dnes není žádný problém.

Barevný výběr

Pokud chcete své zaměstnance vybavit ještě lépe, aby chodili ve firemních barvách i v chladnějším počasí, doporučujeme nechat si logem společnosti potisknout kousek oděvu, který je natolik praktický, že ho budou rádi vynášet i mimo firmu – mikinu. Vzhledem k tomu, že se jedná o pohodlný sportovní kousek, budou se v něm všichni ve firmě cítit příjemně. Ve volném čase či na sport je mikina nepostradatelnou výbavou, a tak pokud ji vaši kolegové dostatečně vynosí, splní i svůj marketingový účel – vaše jméno se bude šířit veřejným prostorem. Na hřišti či ve frontě v supermarketu může právě vaše logo zaujmout budoucího klienta či potenciálního kolegu! V našem e-shopu nabízíme reklamní mikiny několika typů, takže si vybere opravdu každý.

Barevné mikiny

Prvním řešením jsou unisexové mikiny. Střih je rovný a na výběr jsou varianty s kapucí i bez kapuce, varianta bez kapuce může mít kulatý výstřih nebo malý stojáček na zip. Co se týče kapes, najdete model s klokaní kapsou i bez kapes. Pánské a dámské verze mikiny nabízejí celorozepínací variantu s kapucí a rozdělenou klokaní kapsou. Dostupné velikosti jsou v nabídce od XS až po XXL. Firemní kultura je pro zaměstnance jedním z pilířů, který rozhoduje o jeji loajalitě – pokud jsou u vás ve firmě spokojeni a vybavíte je vkusným oblečením s firemním logem, budou vás hrdě prezentovat i mimo pracovní dobu!

Plesová sezóna

Nu, to je něco pro naše dámy a paní. Ale také dcery a vnučky. Pánové to berou spíše jako takovou povinnost, aby nebyly doma řeči. Kruci, tak se chtěli v klidu dívat na hokej nebo fotbal…

Ale co, jednou za čas se to musí vydržet a příště ať si jdou baby samy, medituje nejeden muž a moc dobře ví, že půjde příště zas, protože by ho ta jeho zakousla jako potkana.

A tak si mužové navlékají svůj oblek, ve kterém se vůbec necítí dobře. A ženy si, aby jako vypadaly. Někdy je kolem toho docela rozruch, protože tamty šaty už nejsou v módě, tamty jsou proužkovatý, to se už nenosí, ale tady, ty by mohly…

šaty

Jenže se do nich paní domu nevejde, dcera je nechce a vnučka by do nich mohla zhruba tak šest krát. Máma chce tedy nové šaty, a když máma, tak mladá taky. Otec bere provaz a jde hledat klidný kout, kde by těm babám jedovatým unikl a mohl se alespoň potichu oběsit.

Avšak ani to mu není dopřáno a ženské ječí, že přece propánaboha, nepůjdeme nahatý Kájo.

Kájovi je to zcela jedno, ten rezignoval už dávno. Nyní se snaží vysvětlit, že nové šaty stojí pěkné peníze, které oni nemají, načež paní domu vece, že mají. Pán domu odpovídá že ano, ale že je na novou střechu na chatě a paní ječí, že si měl vzít za ženu chatu a ne ji. Je tu prostě veselo až milo.

společnské šaty

Teprve pak přichází synátor, který nic nechápe, ale nakonec mu to jakž tak dojde a navrhuje šaty půjčit. Od souseda Komárka ne? Zlobí se matka, ale syn jí ukazuje na internetu pražskou půjčovnu společenských šatů. Matinka se začíná zajímat, dcera je u vytržení a po krátké prohlídce webu tam již volají. A protože obě ví, o čem se mluví a ví co chtějí, za chvilku jsou domluvené a ihned vyrážejí do půjčovny, protože, to dá rozum táto, musíme si je vyzkoušet.

Tak z krátkého příběhu vidíte, že lze řešit cokoli, jen když se chce. A pozor, kdyby něco, už máte řešení.

Chystáte se pomalu k úprku ze života?

Máte starosti s penězi a nevíte, jak z toho ven? Pak se dobře rozmyslete, než uděláte nějakou hloupost. To vám jistě bude tvrdit každý, za kým byste přišli se svými problémy. Jakákoliv situace, i když se zdá zcela bezvýchodná se totiž dá řešit a vyřešit nějakým dokonce možná skvělým způsobem.

Máte dluhy? Pak jistě neustále přemýšlíte nad tím, jak je splatíte. Dohání vás exekuce? Pak jistě také neustále bloumáte nad tím, co bude dál. Všechno se dá snadno vyřešit, pokud se obrátíte na nás: https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/nebankovni-hypoteka/.

Naše produkty jsou z finančního hlediska vhodné naprosto pro každého. Pro lidi, kteří mají exekuce, pro ty, kteří jsou zadlužení nebo také pro ty, kteří mají ostatní problémy.

Především se nikdy nezbavujte svého movitého majetku. Pokud vlastníte nějakou nemovitost, můžete se obrátit na nás a to dokonce i v případě, že máte už zápisy v registrech či jste dlužníky u různých společností. Vy vám pomůžeme vyřešit celou situaci. Za vás můžete jednat s úřady nebo vám poskytneme .

Pak budete už radostně odpočítávat dny, když si budete jistí, že se všechno dá vyřešit. Určitě to nevyřešíte ani pitím, ani jinými návykovými látkami, či pokud by vás napadalo ještě něco horšího, tak to honem zavrhněte a obraťte se na nás. Spolehněte se na nás v jakékoli složité životní situaci nebo si přijďte pro peníze jenom tak, i když žádné problémy tohoto kalibru nemáte. O to máte možná klidně hlavu a budete všechno vidět jinak.

Shrnutí celkového produktu:

Bez dalších starostí? Co to znamená?

Nemusíte se o nic starat, všechno zařídíme a vyřídíme za vás. Nám opravdu stačí jenom pár fotek a vaše vyplněná žádost. Nic dopředu naplatíte, peníze dostanete hned, můžete je kdykoliv splatit bez sankcí. Navíc tyto peníze můžete použít na jakýkoliv účel, neprokazujete žádné své příjmy a také nenahlížíme do registrů, takže pro nás není podstatné, jestli jste člověk, co zde nějaký záznam již má. 

Nemovitost v zahraničí

Nákup nemovitostí v zahraničí je pro Čechy opravdu lákavý, protože si tu můžou užívat, ale také vydělávat pronájmem, kdy úspěch mají zajímavé destinace.

Nemovitost v zahraničí

Nákup v zajímavé destinaci

Dovolená v pěkné destinaci potěší každého, ovšem můžeme si v takové lokalitě koupit vlastní nemovitost a tu si přizpůsobit, jak chceme. Potom už sem můžeme klidně létat několikrát za rok a užívat si třeba nádherné pláže a teplého počasí. Jak si takovou nemovitost koupit? Je to snadnější, než si myslíte, protože je tu realitní makléř Marbella, který se zabývá prodejem luxusních nemovitostí na pobřeží Španělska, takže na Vás čeká opravdu solidní úroveň.

španělská pláž

Taková oblíbená https://centrummarbella.com/cs/oblibene/ budova něco stojí, ale skutečně stojí za to. Tento makléř ví, co prodává, a proto Vám se vším poradí a najde pro Vás ideální bydlení. V nabídce má nespočet novostaveb, takže se nemusíte obávat technického stavu. Abyste si udělali představu o nabízených nemovitostech, tak jsou publikovány na webu, kde si můžete vyfiltrovat Vaše požadavky, aby se Vám zobrazili pouze nemovitosti, které hledáte. Jednotlivé parametry záleží už na zákazníkovi.

Výdělek pronájmem

Když už takovou nemovitost budeme mít a budeme sem jezdit třeba několikrát za rok na dovolenou, tak je škoda, aby po zbytek roku zůstala nevyužita. My ji můžeme totiž pronajímat a vydělávat tak hezké peníze. Nejvíce je poptávka i menší apartmány, protože jsou na dovolenou naprosto dostačující a nestojí zase tolik peněz. Řada zemí investici do takového podnikání podporuje, takže pokud na něj máme peníze, tak to může být opravdu slušně výdělečná činnost.

Španělská vlajka

Zrovna Španělsko je ideální, protože o pronájmy je zájem po slušnou délku pře rok a jejich cena je slušná. Samozřejmě musíme počítat s tím, že v zahraničí musíme vše dělat legálně, s čímž souvisí různé povinnosti, když jste podnikatel. Pozor musíme dávat na daně, abychom odvedli správnou částku a neměli následně problém. Když si to vše shrneme, tak pokud máme dostatek peněz pro počáteční investici a koupíme vhodnou nemovitost ve správné lokalitě, tak můžeme vydělat dost peněz.

Revize elektrických zařízení

U elektrických zařízení je rozhodně důležitá jejich správná a bezpečná funkčnost. Proto je zapotřebí jednou za určitou dobu nechat si udělat odbornou revizi.

Revize elektrických zařízení

Správné fungování

Elektřina je rozhodně energie součásti, což bude jistě platit ještě dlouhou dobu, protože na ní funguje opravdu nespočet různých strojů a zařízení. My si bez ní v dnešní době umíme představit život jen těžko, což potvrzuje její velký světový význam. U nás je síť z elektráren opravdu rozšířená, a proto je u nemovitosti k bydlení standardem její přípojka. V nemovitosti jsou rozvody, které vedou proud do zásuvek, světel a dalších potřebných míst.

vedení elektřiny

Nám už stačí koupit si potřebný spotřebič a ten zapojit do zásuvky, takže se o nic nemusíme starat, protože třeba spalovací motory potřebují dostatek paliva a pravidelný servis. Elektrické spotřebiče jsou opravdu všeho druhu, přičemž řadu z nich používáme každý den a ulehčují nám práci. Při pitvoření používání je vždy nutné dodržovat pravidla udávané výrobcem, protože velkým problém bývá třeba voda, protože ta s elektřinou nejde většinou moc dohromady a hrozí zkratování daného spotřebiče.

Stav rozvodů a spotřebičů

Každý materiál a spotřebič stárne, takže se může časem pokazit, nebo ztratit své předepsané vlastnosti. Abychom měli jistotu, že daná věc funguje správně, tak jsou tu pro nás elektrorevize. V řadě případech je to nutností, která se musí dodržovat. Tento předpis není jen tak, protože ve firmách je zapotřebí, aby vše, co se týče elektřiny bylo bezpečné, protože úraz elektrický proudem rozhodně není nic příjemného a může i zabíjet.

používaná zásuvka

Proto je revize skutečně otázkou bezpečnosti zaměstnanců. Elektrikář se věnuje nízkému i vysokému porodu, takže si se vším opravdu skvěle poradí. Prvním příkladem, kdy se dělá revize je hromosvod, který zajišťuje, aby případný úder blesku bezpečné svedl do země a po cestě nic nepoškodil ani nikoho nezranil. Kromě revizí poskytne všemožnou práci týkající se elektřiny, přičemž je to spolehlivý řemeslník, který zajistí pro Vás v nemovitosti provede nejlepší řešení.

Proč je pro nás důležitější minimální mzda čistá spíše než hrubá

Každý z nás chce dostat za svou práci odměnu, a to nejlépe v podobě peněz. Ta by však měla být přiměřená vykonané práci. Koneckonců, není divu, že výše platu je jedním z hlavních kritérií při hledání nového zaměstnání.

 

Zaměstnavatelé jsou si toho samozřejmě vědomi. I proto vždy do svých inzerátů umisťují i informaci, jaký nástupní plat můžeme čekat. Často se pak nejedná o jednu částku nýbrž o rozsah. Je to proto, že přesná výše závisí na mnoha faktorech.

 

penize6

 

Problém ovšem nastane ve chvíli, kdy si uvědomíme, že se vždy jedná o hrubou mzdu. Je to samozřejmě pochopitelné, neboť koeficienty pro výpočet čisté mzdy se stále mění, a žádný zaměstnavatel nechce neustále svým zaměstnancům předělávat pracovní smlouvy a inzeráty nabízející zaměstnání. Navíc větší částka rozhodně vypadá líp a přiláká i víc lidí.

 

To vše je pochopitelné, avšak každého zájemce zajímá především minimální mzda čistá Kalkulackacistemzdy.cz, nikoliv hrubá. Chce vědět, jakou minimální částku může každý měsíc očekávat. Podle toho si může plánovat výdaje a zároveň se rozhodnout, zda je daná práce skutečně adekvátně placena. To totiž nebývá vždy pravidlem.

 

Jak ale čistou mzdu zjistit? Máme hned několik možností. Tou první je, že si sami provedeme výpočet. Jednoduše vezmeme minimální hrubou mzdu, která je tam uvedena, a od ní odečteme sociální a zdravotní pojištění, daně a případné další výdaje, které se z ní strhávají.

 

penize3

 

Problém je, že zdaleka ne každý je dostatečně zběhlý v matematice. Navíc je zde fakt, že se, jak již bylo řečeno, koeficienty pro výpočet odečtů často mění. Je tedy nutné vždy znát ten aktuální. A ne každý ví, kde tyto informace hledat.

 

Naštěstí není třeba si zoufat. Můžeme totiž využít i různých internetových mzdových kalkulaček, které nám s poměrně dobrou přesností na základě zadaných údajů čistou mzdu vypočítají.

 

Záleží pak na vás, který způsob použijete. Avšak rozhodně si ji spočítejte, ať pak nejste nepříjemně překvapeni.

Kdo může provádět revize elektřiny v bytě

Není pochyb o tom, že jednou z nejhorších věcí, které se nám mohou stát, je porucha elektrického vedení. A to hned z několika důvodů.

 

Předně je zde samotné nebezpečí úrazu elektrickým proudem. To je zvláště velké, pokud je problém v elektrické zásuvce. Pozor si zde musíme dát zvláště v případě, že máme malé děti nebo zvědavé domácí zvíře. Ti mohou být přilákáni zářivými jiskrami a pokusit se je zkoumat.

 

elektrikar2

 

To však není jediný problém. Dále je to hrozící zničení spotřebičů, které jsou do sítě momentálně zapojeny. A nejsou to jen ty, které je relativně snadné nahradit, a jejichž ztráta příliš nebolí, jako třeba rychlovarná konvice, ale i takové, které je těžší nahradit. Může se jednat například o počítač, ve kterém mále uloženy soubory, které potřebujeme do zaměstnání. Jistě, je možné jej opravit, avšak to nebude hned, a navíc během té doby nebudeme mít k datům přístup.

 

Z těchto i mnoha jiných důvodů se doporučuje dělat pravidelné revize elektřiny v bytě. Během této prohlídky se zachytí i malá poškození, které je možné následně opravit dříve, než způsobí nějaký problém.

 

Otázkou ovšem je, kdo může tyto revize provádět. Je prakticky samozřejmé, že sami je dělat nemůžeme. Většina z nás totiž nemá dostatečné znalosti ani vybavení, aby se mohla do tohoto úkolu pustit. Nesmíme totiž zapomínat, že většina elektrického vedení je zabudována ve zdech, a tam není snadné se dostat.

 

elektrikar1

 

Proto je lepší obrátit se na kvalifikovaného odborníka. Samozřejmě ne každý vyučený elektrikář má atestaci na to, aby mohl provádět tyto prohlídky. Proto je potřeba vyhledat takového, který potřebné osvědčení má.

 

Dále je dobré se vyhnout příbuzným či známým. Je totiž sice pravda, že nám dají nižší ceny, avšak mnohdy neposuzují vady ani zdaleka tak přísně, jako nezávislý člověk.

 

V každém případě je však dobré tyto prohlídky nezanedbávat. I když totiž rozvody elektřiny mohou vydržet pracovat mnoho let, nejsou nezničitelné, ani nerozbitné. A na to je třeba pamatovat.

Erotické masáže zbavují chmurných myšlenek

Erotické masáže nemusí být pouhou příležitostí k rychlému orgasmu a krátkodobé rozkoši, můžete jejich potenciál využít mnohem víc.

dívka na posteli

Zahodíte chmurné myšlenky – když se cítíme v pohodě, lépe se nám odhazují nepříjemné myšlenky, které nás dusí a svírají, a které také ke spokojenému životu vůbec nepotřebujeme. Masáže obecně jsou vhodnou příležitostí, se jich zbavit a, jak se říká, vyčistit si hlavu. Na masérském stole se také mnohdy rodí smělé projekty, důležitá životní rozhodnutí a plány dosáhnout nějakého pozitivního cíle. Erotické masáže nás pochopitelně dovedou až na samotný vrchol blaženosti, ale po celou dobu, co se milá dívka snaží nám vyjít vstříc a poskytnout rozkoš, se v hloubi své duše rozhodujeme, jak budeme žít dál, a zda by nebylo vhodné ve svém životě něco změnit. Erotická masáž není zkrátka jen o povrchní rozkoši, ale může mít i mnohem širší a hlubší dosah, než si dovedete představit.

nahá dívka

Lymfatický systém – všechno souvisí se vším a kvalita našich myšlenek ovlivňuje i imunitní a s ním spojený lymfatický systém. Tělesné doteky jsou zároveň stimulem pro nastartování hluboké buněčné regenerace, která velmi úzce souvisí s proudící lymfou. Lymfu si můžeme zjednodušeně představit jako tekutinu, která odvádí jedy z těla a buňky zásobuje živinami. Každý tělesný dotek tento potenciál podněcuje a čím jsou doteky intenzivnější, tím větší přínos. Není důležité silně tlačit na pokožku, stačí jemné, něžné hlazení a mazlení. Erotická masáž Praha tedy nemusí být o pouhé stimulaci penisu či vagíny, ale můžete si ji užít jako celotělovou proceduru, kdy se k vám masérka přiblíží, co nejvíc to půjde. Můžete ji požádat o přikládání lávových kamenů, o hlazení vašeho těla i v oblasti obličeje, zátylku a ramen, hýždí či stehen, můžete si vychutnat hlazení těla jejími božsky tvarovanými a hladkými ploskami chodidel, zkrátka je na vás, co si zvolíte prožít.

S dodávkou z půjčovny za přírodními krásami Česka

Mnozí z nás, co cestujeme po republice či po světě a užíváme si tamních přírodních krás, balíme do svých zavazadel fotoaparáty. Dnes máme situaci mnohem snazší, než lidé před pětadvaceti lety. Tehdy se elektronikou nadupané foťáky teprve začaly prosazovat na trhu a byly natolik drahé a s tak nízkým rozlišením, že nemohly konkurovat analogovým přístrojům. Máte-li tedy zájem obohatit svá rodinná alba o kvalitní snímky, vsaďte na digitální zrcadlovku renomovaných značek a zapomeňte na malé průměry čoček chytrých telefonů.

Kam s digitální zrcadlovkou

Jedním z příkladů, jak obohatit svůj dovolenkový pobyt, je hvězdicové putování s pronajatou dodávkou z půjčovny dodávek Praha, případně s připojeným přívěsem. Tento typ cestování se nabízí již dlouhou dobu a je využíván tak, že je nutné vozidla s předstihem několika týdnů rezervovat. Výhodné je to zejména pro skupiny lidí se stejnými zájmy nebo pro rodiny s dětmi, které se dobře znají a přátelí. Dodávky jsou prostorné, poskytují pohodlnější posezení v kabině, jedete všichni v jednom autě, takže snáze zorganizujete následný program a můžete s sebou vézt jízdní kola, nafukovací raft, in-line brusle, surf a další sportovní vybavení.

hrad Kost

Jízda s dodávkou je ideální příležitostí i pro amatérské fotografy, zvolíte-li zajímavou krajinu, pak se vyplatí brát s sebou kromě zrcadlovek i stativy a výměnné objektivy. A nemusíte mířit zrovna do zahraničí, co třeba hvozdy Šumavy v předjaří či v období babího léta? Anebo kvetoucí louky Blanského lesa, lidovou architekturu Ještědského hřbetu a Lužických hor, lázeňskou oblast Západních Čech a mnoho přehradních nádrží a hradů a zámků s překrásnými zámeckými zahradami?

řeka Labe

Fotografování přírody uklidňuje mysl, podporuje imunitní systém, brzdí stres a navozuje pocit pohody. A pokud se vám podaří zvolit ten správný region, můžete tu dobít baterky s celou vaší rodinou i s kamarády, ať už se budete věnovat pěší turistice, cyklistice, anebo oblast procestujete jen pasivně v kabině dodávky.

Levné přemístění nábytku


Plánujete brzy vyletět z rodinného hnízda, v němž jste strávili řadu let svého dětství, vzdáváte se aktuálního bydliště za účelem propracovanějšího, většího a krásnějšího domova, vidíte příležitost trávit více času se svou milovanou polovičkou, nebo zkrátka měníte jiný důležitý faktor ve Vašem životě, a tak se za prací, osobou či lokací musíte přistěhovat?

prostorný nový dům

Pokud jediný faktor, jež Vám aktuálně brání ve finálním kývnutí na nové zaměstnání či přímo bydliště, představuje velká nejistota s majetkem, který v tuto chvíli vlastníte, avšak byste si jej rádi uchovali i nadále, strachujete se zbytečně. Mnoho osob mířící do hlavního města se nakonec rozhodne pro svěření těchto náležitostí do rukou profesionálního stěhování bytů Praha. Služby jsou však poskytovány po celé republice.

Ve všech případech se nejedná o nejjednodušší záležitost, která se provede ze sekundy na sekundu. To si ovšem značné procento populace neuvědomí, a tak se vrhne do papírování a dalšího zařizování, což však znamená jednu věc, fyzická námaha již druhou. Ta se ovšem nejprve často podcení, poté řeší zcela na poslední chvíli.

prostorný nový dům

Další jedinci obvolávají všechny své přátele, snažící se marně dojít k informaci, že jeden z nich vlastní větší dopravní prostředek, čili by jim mohl s touto pekelnou situací vypomoci. Ačkoli někdy se opravdu poštěstí a známého s nákladním vozem naleznou, domluvení termínu, jež by perfektně vyhovoval oběma stranám, se nemusí ukázat tak jednoduché, jako se zdá. Za všech předpokladů se tak stáváte někomu dlužníkem a jste mu za riziko nekvalitní práce zavázání.

Z nejen uvedených těchto důvodu je více než bezpečné říci, že vsadit na profesionální službu, jež provede každý krok dle Vašich preferencí, za rozumnou cenu a s nejvyšší opatrností, se z dlouhodobého hlediska vyplatí již daleko více.