Erotické masáže zbavují chmurných myšlenek

Erotické masáže nemusí být pouhou příležitostí k rychlému orgasmu a krátkodobé rozkoši, můžete jejich potenciál využít mnohem víc.

dívka na posteli

Zahodíte chmurné myšlenky – když se cítíme v pohodě, lépe se nám odhazují nepříjemné myšlenky, které nás dusí a svírají, a které také ke spokojenému životu vůbec nepotřebujeme. Masáže obecně jsou vhodnou příležitostí, se jich zbavit a, jak se říká, vyčistit si hlavu. Na masérském stole se také mnohdy rodí smělé projekty, důležitá životní rozhodnutí a plány dosáhnout nějakého pozitivního cíle. Erotické masáže nás pochopitelně dovedou až na samotný vrchol blaženosti, ale po celou dobu, co se milá dívka snaží nám vyjít vstříc a poskytnout rozkoš, se v hloubi své duše rozhodujeme, jak budeme žít dál, a zda by nebylo vhodné ve svém životě něco změnit. Erotická masáž není zkrátka jen o povrchní rozkoši, ale může mít i mnohem širší a hlubší dosah, než si dovedete představit.

nahá dívka

Lymfatický systém – všechno souvisí se vším a kvalita našich myšlenek ovlivňuje i imunitní a s ním spojený lymfatický systém. Tělesné doteky jsou zároveň stimulem pro nastartování hluboké buněčné regenerace, která velmi úzce souvisí s proudící lymfou. Lymfu si můžeme zjednodušeně představit jako tekutinu, která odvádí jedy z těla a buňky zásobuje živinami. Každý tělesný dotek tento potenciál podněcuje a čím jsou doteky intenzivnější, tím větší přínos. Není důležité silně tlačit na pokožku, stačí jemné, něžné hlazení a mazlení. Erotická masáž Praha tedy nemusí být o pouhé stimulaci penisu či vagíny, ale můžete si ji užít jako celotělovou proceduru, kdy se k vám masérka přiblíží, co nejvíc to půjde. Můžete ji požádat o přikládání lávových kamenů, o hlazení vašeho těla i v oblasti obličeje, zátylku a ramen, hýždí či stehen, můžete si vychutnat hlazení těla jejími božsky tvarovanými a hladkými ploskami chodidel, zkrátka je na vás, co si zvolíte prožít.