Úvěr pro firmu, u kterého snadno doložíte příjmy

Rozjezd podnikání vyžaduje vždy spoustu peněz. To samé platí i pro udržení firmy nebo podnikání v chodu. Náklady se hromadí a vy už nemáte kam šáhnout do zásob? Uvažujete o půjčce či dlouhodobějším úvěru? Nechcete to řešit přes banku? V tom případě pomůže nebankovní systém. Každý podnikatel jak velký, tak i malý nebo jakákoliv firma může využít hypotéku bez doložení příjmů anebo bez registrů. Jedná se o podnikatelské úvěry, u kterých si nyní vysvětlíme pravidla.

město

Hypotéka bez doložení příjmu, to je přesně název, který stále vyhledávají občané, když si chtějí vzít půjčku, ale narazí přitom na tento druh podnikatelského úvěru. V případě podnikatelů to zase znamená, že někdo hledá úvěr, u kterého nemusí prokazovat své příjmy. Jenomže takový již na trhu neexistuje. Ten, kdo si chce vypůjčit formou půjčky nebo úvěru, musí vždy nějakým způsobem prokázat, že má na splácení půjčky. Pokud jste nechtěli jít zrovna kvůli tomuto případu do banky, a mysleli jste si, že to trochu „ošidíte“, tak to bohužel není možné.

Dobrou zprávou je, že u nebankovních společností nemusíte nějak složitě dokládat příjmy, jedná se spíše o základní dokumenty, které musíte při zřizování úvěru doložit, takže se není čeho obávat, i tak můžete mít všechno vyřízení během jediného dne a to včetně poslání fotografií a ocenění nemovitosti profesionálním znalcem, určení její hodnoty, vyplacení až 70% z tohoto odhadu, vyřízenou smlouvu se všemi náležitostmi, zajištěnou dlouhou dobu splácení až 30 let a nízkou úrokovou sazbu a všechny ostatní potřebné náležitosti. Peníze můžete mít do druhého dne na svém účtu.

mobil kalkulačka

S penězi můžete v podnikání naložit jakkoliv. Většinou se používají na vyplacení dluhů, nejsou výjimkou ani exekuce, náklady, zaplacení faktur, výdajů nebo naopak investic či cokoliv dalšího.

Hypotéka bez registrů znamená, že můžete získat půjčku i přes záznam v registru dlužníků. Jedná se o hypotéku a ručí se nemovitostí. Ostatní podmínky jsou obdobné jako u hypotéky bez dokládání příjmů.