Které trendy ovládli váš šatník v roce 2018?

Chcete si připomenout poslední trendy, které ovlivnili svět módy v roce 2018? Byly to propadáky i vkusné kousky. Byly byste in, kdybyste vytáhli a oprášili některé kousky oblečení od babiček? Vše si můžete znovu připomenout a ohodnotit. Co se Vám nejvíce líbilo a nosili jste nejraději?
 figuríny v obchodě
Módní trendy 2018
Většina módní návrhářů se inspirovala prvky svých modelů z oblečení z 50-70. let minulého století. Objevovaly se třásně, nařasené rukávy,  krepování,barevné vzory- pruhy, puntíky, tygří vzor, kárování,krajka a kruhové detaily na oblečení nebo jako ucha kabelky.
Nejčastějšími používanými barvami byla žlutá, bordó červená, khaki nebo hořčicově žlutá či pudrově růžová.
Nejpoužívanějšími materiály se tak stal:satén, semiš strukturovaná látka. Satén byl využit na letní tílka, u výstřihu s krajkou s výstřihem do ,,V,, nebo volných kalhotách či šatech. Semiš byl viditelný na tričkách v pudrové růžové barvě, na teniskách a společenských botách.
Z průhledných materiálů byly oblíbené průhledné crossbody kabelky a kosmetické taštičky.
Na tričkách se objevovaly citáty, výšivky, kruhové detaily. Střihy byly převážně volné a jednoduché.
oblečení na prodej
Šaty měly výrazné barevné vzory kytiček, puntíků, pruhů. Nejčastější střih byl do ,,A,,. Hodně se také vyskytovaly tylové sukně nebo volánkové.
Džiny se nosily převážně jen v černé, bílé a modré barvě. Roztrhané však byly někdy až moc. Vyskytovaly se i v oblasti pozadí. Naopak se uskutečnil velký návrat společenských kalhot s řasením v pase a puky.
K doplnění bílého trička do elegantního outfitu stačilo pouze sako s károvým vzorem v mužském střihu. Sako bylo volnějšího a delšího střihu. Skvělým doplňkem byl také Gucci kožený pásek, Výborně sloužil ke zvýraznění pasu a dodával eleganci minimalistickým stylem.
V chladnějších dnech jste se skvěle zahřáli červeným, modrým nebo zeleným semišovým křivákem.
Zimní bundy měly obvyklou černou, zelenou bravu s barevnou koženinou kolem kapuce.
Na nohu jste i mohli nazout boty s vysokými platformami, které měli až 5 cm, které měly různou barvu i tvar. Mohli jste je vidět nejen na teniskách, ale i polobotkách nebo slip-onech.
Boty byly vyráběny ze semišového materiálu s perličkami, třpytkami a nášivkami.
Kabelky byly velmi pestré a zářivé, doplněné o kovové detaily – kruhy, sponami.