Krásné ale zároveň praktické

Vybrat si zařízení do bytu podle uvedeného kritéria není snadným úkolem. Zvláště když uvážíte, že máte malý byt a každý kousek, který si pořídíte, vám musí dobře sloužit. Stolky, které je možné zasunout do sebe, zvýšená postel s úložným prostorem, skříňky a knihovny, které se po vysunutí police změní v pracovní stůl. To vše jsou cesty, jak můžete nakládat s volným prostorem v bytě. Nábytek, který vám pomůže v boji o účelné využití každého centimetru v obývacím pokoji, jsou i sedací soupravy rozkládací. Nejvíce je oceníte ve chvíli, kdy vám poslouží pro přenocování některého z členů rodiny, nebo vašich přátel, kteří u vás často zůstávají i na noc.

Můžou vám pomoci, i když obýváte jednopokojový byt a nemáte oddělenou ložnici? Samozřejmě, že můžou! V posledních letech se využívají moderní materiály, které umožnily návrh takových sedacích souprav, aby byly vhodné i jako plnohodnotné lůžko pro každodenní spaní. Vůbec se nemusíte bát, svěřit se do jejich náručí na každou noc. Nebudou vás čekat ani bolavá záda, ani ztuhlý krk. Nepoznáte rozdíl, jestli spíte na běžné posteli nebo na moderní rozkládací sedací soupravě. Manipulace s takovým kusem nábytku je velmi jednoduchá. Rozložíte ji jedním pohybem a ihned si můžete podat peřinu, polštář a prostěradlo, které máte skryté v praktickém úložném prostoru. A že je úložný prostor zbytečné velkorysý na vaše lůžkoviny? Zase výhoda! Úložné prostory v malém bytě jsou nedostatkovým zbožím! Můžete prostor navíc využít pro ukládání sezónních věcí!

Už zbývá jen jediné. Vybrat si tu správnou barvu a model provedení. Zvolit si můžete variantu v neutrálních barvách a s doladěním barevnosti pokoje vám pomohou potahy na polštáře. Ty můžete i snadno s malou investicí vyměnit. Který model z naší nabídky vás okouzlil nejvíce?