Tapety, které splní vaše přání

Pokud uvažujete o novém designu vašeho interiéru, tak to většinou začíná u stěn. A možná se rozhodujete – vymalovat nebo použít tapety? Víte o tom, že vytapetovat si svůj byt nebo zrenovovat některé věci tapetou, tak to dnes dokážete velmi jednoduše i vy – tekutou tapetou.

Po určitém čase v každé domácnosti se vyskytne něco, co potřebuje nějakou opravu, úpravu, prostě změnu. Možná, že patříte k těm, kteří nejsou zruční kutilové, nebo si na určité práce netroufnete. Ale co se týká tapetování TEKUTÝMI tapetami COLORTAP, tak to zvládnou mnozí z vás naprosto sami.

Pokud jste o této novince neslyšeli, i když je na našem trhu už několik let, rádi vám ji představíme.

Naše firma Intertap Zlín s.r.o. vám chce nabídnout tekuté tapety https://colortap.cz/ COLORTAP – t textilní omítku, které se převážně říká tekuté tapety.

nápad

S nimi dokážete i vy sami vykouzlit jedinečný nový vzhled stěn ve vašem obydlí. Dokážete si z nich splnit vaši představu o zajímavém bydlení. A nemusí se to týkat jenom stěn, ale to, že naše tekuté tapety COLORTAP se dají použít na jakýkoliv pevný podklad, (i sklo), který může mít nějaké nedostatky, například praskliny nebo rýhy na stěnách. Dokážete si s nimi například zrenovovat i starší nábytek nebo dveře.

Kromě toho, že tekuté tapety nabízíme v široké barevné škále, nabízíme vám je ve velmi výhodné ceně. Mají mnoho dalších výhod oproti klasickým a samolepícím tapetám.

  • Jsou vhodné pro alergiky a astmatiky, protože jejich složení je z čistě ekologických materiálů (vlákna bavlny, hedvábí, celulózy)
  • Dokonale vylepší zvukovou a tepelnou izolacii a přitom jsou prodyšné – perfektně regulují vlhkost vzduchu
  • Vůbec nepraskají, jejich oprava je velmi jednoduchá. Mají dlouhodobou životnost – až 20 let.

vzorník zdarma

Na našich stránkách si o tekutých tapetách si můžete přečíst mnoho užitečných informací, zhlédnout video s velmi jednoduchým návodem nanášení COLORTAPU a navíc při vašem zájmu vám můžeme zaslat vzorník zdarma.