Objevujte své erotogenní zóny a vylepšete váš sex


Viagra cena bez receptu je položka, která se objevuje ve vyhledávačích v souvislosti s problémy s erekcí a nechutí k sexuálním hrátkám. Většinou jde o muže středního věku, kteří si neví rady s tím, jak navrátit erekci do původního rozpoložení jinou cestou, než syntetickými přípravky. Někdy mohou Viagru zaměnit za její generika se shodnou účinnou látku Sildenafil, ovšem stále jde o výrobky původem z laboratoří, nikoli z přírody.

ženský pupík

Ti moudřejší ponechávají tyto přípravky ležet ladem a pořizují si léčivé byliny, které pomáhají lépe zvládat stresové situace a napomáhají i se zvyšováním testosteronu. V kombinaci se zdravým jídelníčkem jde o velmi účinné metody, jak si erekci udržet i ve vyšším věku v perfektní kondici. Existují však ještě jiné způsoby, jak mužského jedince posunout až za hranice běžného vnímání sexuality, a pozvednout celý proces na vyšší úroveň. Týká se to kupříkladu stimulace erotogenních zón, které mnoho lidí zanedbává, nebo si jejich existenci neuvědomuje.

Nezanedbávejte své erotogenní zóny

Vlasy – nemáme přímo na mysli vlasovou tkáň, ale část hlavy s vlasovým porostem. Drbání pokožky ve vlasech je vysoce účinným antistresem, klidní mysl a lépe připraví vašeho partnera na sexuální rozkoš.

polonahá dívka

Zátylek, krk, bedra – muži si kladou na svá bedra mnohdy příliš náročné úkoly a je-li partnerka pozorná, může svému protějšku ulevit tím, že mu s prací pomáhá, a zároveň jej v průběhu milostné předehry hladí na těchto tělesných partiích. Vyplatí se toto alespoň vyzkoušet.

Chodidla – že mnoho mužů obdivuje ženská chodidla a vnímá je jako erotický stimul, je známo, ale totéž může platit i opačně. Pokud muž nezanedbává o svá chodidla péči, mohou být pro partnerku tím nejlepším stimulantem, který krátce před pohlavním stykem partnera naladí a zvýší hladinu testosteronu. Při vhodných polohách může být hlazení mužských chodidel, zejména patní části, zesilovačem a urychlovačem orgasmické ejakulace.

Pupík – drážděním pupíku hranou nehtu některého z prstů lze také urychlit mužský orgasmus, jestliže to partnerka ví, může tímto způsobem regulovat i prožití společného orgasmu.