Nové bydliště


Věděli jste, že v dnešní době jde udělat skoro všechno online anebo virtuálně? Pokud ne, tak se zkuste podívat na webové stránky profisidla.cz, kde dokonce můžete mít také virtuální trvalé bydliště. Vážně si nedělám srandu, opravdu to jde! Abych pravdu řekla, vůbec jsem o tom nevěděla A to až do dnešního dne. Vždycky jsem měla za to, že můžete mít třeba virtuální kancelář anebo virtuální sídlo v jakémkoliv městě. Také mě velice potěšilo, že virtuální trvalé bydliště můžete mít za opravdu málo peněz. Není to předražené, takže se nemusíte bát, že byste třeba zkrachovali anebo by vás to vyšlo na opravdu hodně peněz a vaše peněženka pak zela prázdnotou.

Bydliště je různé.

Proto jsem také byla ráda, když mi moje kamarádka všechno vysvětlila, jak to funguje, kdyby někdo chtěl mít virtuální bydliště. Mějte ale na paměti, že občan může mít jen jedno trvalé bydliště, a to bydliště musí být označeno popisným číslem. To jsou už takové podmínky. Ale je to prima a hodně lidí to má rádo. Myslím si, že to je také tím, že je to novinka a že mnoho lidí by to chtělo vyzkoušet, jaké to je, když někdo má trvalé bydliště online. Je to takové virtuální bydliště, které má něco do sebe. A myslím si, že to má opravdu hodně něco společného s tím, jak jde technika a informatika stále dopředu.

Bydliště mějte kdekoliv.

Předpokládám, že kdyby to všechno šlo takhle dopředu a bylo by všechno online, že bych potom asi nevěděla, kam dřív skočit. Všechno by bylo moc rychlé. Pokud ale i vás zajímá virtuální trvalé bydliště, podívejte se na zmíněné webové stránky, kde se dozvíte, co je pro a proti virtuálnímu trvalému bydlišti. Věřte, že nic není dokonalé. Myslím si, že by to třeba ani nebylo pro každého. Ale pro ty lidi, kteří potřebují mít zajímavý životní styl a chtějí něco dobrodružného anebo netradičního, tak podle mého názoru virtuální trvalé bydliště bude opravdu to pravé.