Nebankovní hypotéka aneb benevolence k žadateli

Dnes se nabízí dvě možnosti pro získání hypotečního úvěru. V prvním případě je možno se obrátit s žádostí o hypotéku u bankovní společnosti. Kde je zapotřebí počítat s notnou dávkou trpělivosti, neboť banky velmi striktně prověřují každého žadatele, tudíž se jedná o delší dobu potřebnou pro schválení. A především pro banku je zapotřebí disponovat vyšším příjmem a splnit další podmínky. Nejen v případě že potřebujete získat peníze v co možná nejkratším časovém intervalu se nabízí ideální druhá možnost, kterou je nebankovní hypotéka.

úroky

Výhody aneb přednosti jsou prokazatelným důvodem

Prvořadé je však se vždy obrátit na důvěryhodného poskytovatele, tak máte záruku, že nebankovní hypotéka je efektivním finančním produktem mající význačné klady. Prioritou je minimum administrativy. Možnost rozložení doby splácení až na čtyřicet let. Eliminace poplatků předem. Kdykoli je reálné splacení hypotečního úvěru bez jakéhokoliv poplatku či sankce. Shovívavější posuzování žadatele, kdy tak nejsou zásadní překážkou záznamy v bankovním registru či exekuce.

Vždy je v rámci společnosti snaha pomoci klientovi a najít co nejvýhodnější řešení ke vzájemné spokojenosti. Získané finanční prostředky lze použít na cokoliv, tj. na investici do bydlení, ale také na refinancování hypotečního úvěru či konsolidaci půjček, stejně tak na zaplacení dluhu apod.

prodej

Výhodou je snadné a rychlé vyřízení. Potenciální je získání hypotéky i v případě nepravidelného příjmu apod.

Je však zapotřebí zajistit úvěr nemovitostí. Pozitivní je, že však vlastníkem nemovitosti nemusí být jen žadatel, ale lze tak učinit prostřednictvím třetí osoby, která takto vypomůže žadateli k získání potřebných finančních prostředků. Další výhodou je, že nebývá obvykle fixační období, které je typické u klasické bankovní hypotéky. Tímto tak máte jistotu v podobě hrazení neměnné výše měsíčních splátek.