Konec plachtových trik a logem: oblečte své zaměstnance jinak

Chystáte pro své zaměstnance teambuilding či výjezdní zasedání a rádi byste partu sjednotili ideálně do barev vaší společnosti? Nechte si natisknout firemní logo či slogan na oblečení!

Čemu se ale doporučujeme vyhnout? Pořízení univerzálního XXl trička všem bez ohledu na jejich reálnou velikost – na akcích určitě pořídíte spousty fotografií a byla by škoda zkazit dojem nevkusně navlečenými triky přes běžné oblečení, jen aby byli všichni jednotní. Pořízením triček ve všech dostupných velikostech dnes není žádný problém.

Barevný výběr

Pokud chcete své zaměstnance vybavit ještě lépe, aby chodili ve firemních barvách i v chladnějším počasí, doporučujeme nechat si logem společnosti potisknout kousek oděvu, který je natolik praktický, že ho budou rádi vynášet i mimo firmu – mikinu. Vzhledem k tomu, že se jedná o pohodlný sportovní kousek, budou se v něm všichni ve firmě cítit příjemně. Ve volném čase či na sport je mikina nepostradatelnou výbavou, a tak pokud ji vaši kolegové dostatečně vynosí, splní i svůj marketingový účel – vaše jméno se bude šířit veřejným prostorem. Na hřišti či ve frontě v supermarketu může právě vaše logo zaujmout budoucího klienta či potenciálního kolegu! V našem e-shopu nabízíme reklamní mikiny několika typů, takže si vybere opravdu každý.

Barevné mikiny

Prvním řešením jsou unisexové mikiny. Střih je rovný a na výběr jsou varianty s kapucí i bez kapuce, varianta bez kapuce může mít kulatý výstřih nebo malý stojáček na zip. Co se týče kapes, najdete model s klokaní kapsou i bez kapes. Pánské a dámské verze mikiny nabízejí celorozepínací variantu s kapucí a rozdělenou klokaní kapsou. Dostupné velikosti jsou v nabídce od XS až po XXL. Firemní kultura je pro zaměstnance jedním z pilířů, který rozhoduje o jeji loajalitě – pokud jsou u vás ve firmě spokojeni a vybavíte je vkusným oblečením s firemním logem, budou vás hrdě prezentovat i mimo pracovní dobu!