Dopřejte si čistý vzduch

Znečištěné ovzduší na nás číhá úplně všude. Nejen venku ve městě, kde projíždí velké množství aut, ale dokonce i doma, kam znečištěný vzduch proniká. Nepomůže nám tedy ani to, že se před ním doma zavřeme, ani to, že se snažíme minimálně větrat. Drtivá většina znečištěných mikrobů poletuje v prostoru kolem nás.
smog ve městě
A tak se stane, že při dýchání nám spolu se vzduchem projde za život plícemi neuvěřitelné množství kilogramů prachu a mikroorganismů, cigaretového kouře, pylů a jiných alergenů. Tyto škodliviny ovlivňují naše zdraví. V jaké míře, to pak záleží na samočisticích schopnostech a kondici výstelky našich plic i na charakteru znečišťujících látek. To znamená, že nás škodliviny ve vzduchu připravují o delší život, protože způsobují vyšší podráždění sliznic dýchacích cest i masivnější usazování prachových částic v plicích.
žena v přírodě
Jak si tedy můžeme dopomoci k čistému vzduchu? Nejlepší řešení je pořídit si čističku vzduchu s ionizátorem. Tyto přístroje fungují na principu elektronového větru. To znamená, že obohacují vzduch velkým množstvím záporně nabitých iontů, které mají velmi příznivý vliv na naše zdraví. Bakterie obsažené ve vzduchu se spolehlivě ničí, a to hraje důležitou roli pro lidský organismus.  Vzduch kolem nás tak obsahuje méně mikrobů, což je ideální především pro malé děti i pro osoby trpícími alergií, sennou rýmou nebo astmatem. Díky čističce lze léčit i celou řadu zdravotních problémů.

Tyto, dnes již velice moderně provedené čističky vzduchu se hodí nejen do každé domácnosti, ale i každé kanceláře. Mají vysoký výkon čištění, takže jsou vhodné i pro větší místnosti. Splňují požadavky uživatelů na vysokou účinnost i nenáročný provoz. Každého jistě potěší i bezhlučný provoz a celá řada dalších výhod, jako je například nízká pořizovací cena, nízká spotřeba i nulové náklady na výměnu filtru. Tak neváhejte a pořiďte si toto pokrokové zařízení i vy, protože čistý vzduch je základ vašeho zdraví.