Černé kozačky nad kolena jsou elegantní a vzrušující


Víte, proč si ženy oblíbily již v minulosti černé kozačky nad kolena, které zvýrazňují krásu siluety jejich nohou? Odpověď je částečně zodpovězena v předchozí větě a my bychom k tomu mohli přidat ještě nějaké další postřehy.

Anatomická dokonalost – když se studenti medicíny seznamují v hodinách anatomie s tělesnými proporcemi, zajímá je zejména jejich funkčnost. To je celkem logické, protože to potřebují ke své práci. Anatomie lidského těla je jednou z nejsložitějších nauk, které existují, pochopit všechny souvztažnosti funkcí tělesných buněk není vůbec snadné. Toto je ale pouze jediný pohled na věc, protože pokud se zeptáte malíře či sochaře, kteří se zaměřují na modelování lidského těla, co je na něm tak fascinuje, odpoví, že anatomická dokonalost jednotlivých tvarů a jejich proporcí. Zaměříme-li se na ženské nohy, musíme uznat, že jsou naprosto perfektně tvarované (pokud si odmyslíme obezitu, nadváhu, úrazy, dědičná onemocnění a podobné defekty).

dívka s motorkou

Anatomická dokonalost ženských nohou se promítá v jejich celistvé délce od hýždí až po chodidla a právě kozačky nad kolena umí perfektně tyto siluety vykreslit. Vlastně jsou to jediné typy dámské obuvi, které se zaměřují na zvýraznění krásy nohou v jejich celistvosti. V kozačkách nad kolena se ženy cítí „pevné v kramflecích“, protože podvědomě cítí, že na ně bude upřen zrak většiny mužů, a že to v nich bude vzbuzovat erotické fantazie a touhy. Proto také bývá tato obuv ideálním oděvním doplňkem k milostným hrám.

dívka v kozačkách

Kozačky se hodí i ke svádění v posteli, muži velmi rádi kozačky svlékají a těší se na okamžik, až z nich vykoukne sexy kotník a narůžovělá pata, kterou pak mohou poškádlit svým jazykem, protože podvědomě ví, že na patě jsou reflexní body pohlavních orgánů, a že jejich jemnou stimulací lze zvýšit sexuální žádostivosti a touhy po milování.